پارسیکس شاپ افتتاح شد

General discussion forum for Parsix GNU/Linux in Persian.

Moderators: aysabzevar, alan, bkashaf, blix

Postby alighaemia » Sun Jan 31, 2010 3:55 pm

bkashaf wrote:متاسفانه الان ايران نيستم ... :cry: اما قبل از رفتن برنامه ريزی كردم كه دو نسخه براتون ارسال كنند.
لطف كنید به محض دريافت بسته بنده رو مطلع كنید

پس با این حساب ارسال نشده

من مزاحم آقای توکلی میشم ، آدرس رو برای آقای توکلی ارسال میکنم ...
alighaemia

Postby Natilous » Mon Mar 22, 2010 7:58 pm

با توجه به اینکه سود حاصل از فروش از طریق پارسیکس شاپ برای توسعه پارسیکس مصرف میشه چرا توزیع های دیگه را توی لیست فروش قرار نمیدهید؟
نظیر دبیان و اوبونتو که متقاضی زیاد داره.
مشکل کمبود نیرو برای سرویس دهی دارین ؟
یا اینکه صرفا می خواید در پارسیکس شاپ فقط پارسیکس عرضه بشه ؟
به هر حال کار واقعا قشنگی بود
Natilous

Postby Natilous » Sat Mar 27, 2010 3:09 pm

چرا پارسیکس.شاپ به روز رسانی نمی شه ؟
کی زحمت به روز رسانی و ارسال بسته ها رو میکشه ؟
اگه کمک خواستین من هم حاضرم همکاری کنم.
Natilous

Postby bkashaf » Sun Mar 28, 2010 5:12 pm

درود به شما
هیچ کمکی رو رد نمی کنیم :) بی شک قصد ما تجارت نیست! در مورد محصولات دیگر هم که فرمودید البته فروشگاه های دیگر هستند و ما ضمن معرفی پارسیکس شاپ قصد نداریم روی کار فروشگاه‌های بسیار خوب موجود تاثیر منفی داشته باشیم. همین که الان متمرکز هستند و خوب کار میکنند از نظر ما کافی است.
فکر می کنم حالا که این دو فروشگاه در این سال ها کار کرده اند و زحمت این مهم را نیز به شکل شایسته ای به دوش کشیده اند چه بهتر که به همین صورت منبع اصلی باقی بمانند و ما با هدایت علاقمندان برای خرید این توزیع ها از آنها به پایداری و توسعه هر چه بیشترشان کمک کرده باشیم.
اما در پارسیکس شاپ با توجه به قراری از اول گذاشته بودیم سعی می کنیم با ارائه محصولات تبلیغاتی در آینده‌ی نزدیک به کار حمایتی خود سرعت ببخشیم. آن موقع فکر می کنم نیاز به حضور داوطلبان و علاقمندان توسعه‌ی این توزیع خوب ایرانی برای انجام امور به نحو احسن بیش از پیش احساس شود.
در خصوص هدایای اختصاصی برای پارسیکس همچنان با فروشگاه خوب sito در حال رایزنی هستیم.
از توجه و محبت همیشگی شما سپاسگزارم
" There is nothing more wonderful in the world than the feeling you get from sharing. and there is no greater happiness than the Warmth you get from loving." _ j.Russell Morrison
bkashaf
Developer
Developer

Previous

Return to General Discussions - Persian