پارسیکس شاپ افتتاح شد

General discussion forum for Parsix GNU/Linux in Persian.

Moderators: aysabzevar, alan, bkashaf, blix

پارسیکس شاپ افتتاح شد

Postby bkashaf » Mon Apr 13, 2009 11:05 am

با توجه به تفاوت های موجود در نمایش اطلاعات در مرورگرهای مختلف پیشنهاد می شود از درج خطوط تیره در مواردی از این دست که تنها جهت خوانایی اعداد بلند از آن استفاده می شود صرفه نظر کنید. حتما در فروشگاه به نحو مناسب به آن اشاره خواهد شد.
با سپاس از توجه و تذکر آقای افشین عزیز
" There is nothing more wonderful in the world than the feeling you get from sharing. and there is no greater happiness than the Warmth you get from loving." _ j.Russell Morrison
bkashaf
Developer
Developer

پاسخ: پارسیکس شاپ افتتاح شد

Postby falatooni » Fri May 15, 2009 6:02 am

پس چرا مخازن محلی Boss r1 هنوز به فروشگاه پارسیکس اضافه نشده است؟!
http://parsixshop.com/index.php?cPath=3

متشکرم.
falatooni

پاسخ: پارسیکس شاپ افتتاح شد

Postby falatooni » Fri May 15, 2009 6:05 am

پیشنهادی دارم:
با توجه با این‌که پارسیکس‌شاپ فروشگاهی است که تمرکز آن روی فروش محصولات پروژه پارسیکس است شاید بد نباشد وقتی محصول جدیدی به این فروشگاه افزوده می‌شود، خبر آن را به لیست پستی ارسال کنیم.
من معتقدم باید از تمام امکانات اطلاع‌رسانی که داریم، حداکثر استفاده را ببریم.
متشکرم.
falatooni

Re: پاسخ: پارسیکس شاپ افتتاح شد

Postby aysabzevar » Fri May 15, 2009 9:01 am

falatooni wrote:پس چرا مخازن محلی Boss r1 هنوز به فروشگاه پارسیکس اضافه نشده است؟!
http://parsixshop.com/index.php?cPath=3

متشکرم.

به دستشون که رسیده ولی احتمالاً هنوز فرصت نکردند تو سایت فروشگاه قرار بدن.
aysabzevar
Developer
Developer

پاسخ: Re: پاسخ: پارسیکس شاپ افتتاح شد

Postby bkashaf » Fri May 15, 2009 9:54 pm

بسته های Official هم اضافه شده و ذکر خواهد شد که اگر از این به بعد کاربری مخارن Continent رو سفارش دادند مخازن Official رو با همون هزینه براشون ارسال می کنیم ( در واقع نوعی تشویق و تخفیف باشه )و نیازی به سفارش بسته های Official نداشته باشند ... این رو به این شکل در نظر گرفتیم که شاید فردی نیاز داشته باشه این مخازن رو تهیه کنه و قصد تهیه ۵ دی وی دی رو ندارند یا اینکه دو نفر یا چند نفر با هم اقدام به خرید یک نسخه از مجموعه ۵ دی وی دی Continent کرده اند حالا به جهت پایین تر بودن قیمت بیشتر تمابل به خرید و در عین حال کمک از این طریق دارند این بود که بسته های Official از هر دو معماری به صورت جداگانه برای تهیه در فروشگاه قرار گرفت.
قیمت هر بسته‌ی Official که روی یک دی وی دی ارایه شده نیز یک هزار تومان در نظر گرفته شد.
این روال نه فقط برای حالا که برای سری های بعد در نسخه های بعدی نیز همینطور خواهد بود و هر گونه تغییر به اطلاع عموم کاربران خواهد رسید
Last edited by bkashaf on Sat May 16, 2009 6:14 am, edited 1 time in total.
" There is nothing more wonderful in the world than the feeling you get from sharing. and there is no greater happiness than the Warmth you get from loving." _ j.Russell Morrison
bkashaf
Developer
Developer

Postby falatooni » Sat May 16, 2009 6:06 am

خبر افزوده‌شدن مخازن رسمی، به لیست پستی ارسال شد.
falatooni

Postby amir_hussein » Sat May 16, 2009 8:08 am

و سلامی دیگر؛
اینگونه بهتر شد و جا داره از زحمات گرانبار شما تقدیر و تشکر کنیم.
لازمه موفقیت یک پروژه اتخاذ تصمیماتی بزرگ هستش.
خدا رو شکر بالاخره این کمبود نیز بخوبی جبران گردید.
عزت مستدام.
amir_hussein

Postby itline » Mon Oct 12, 2009 8:39 pm

افتتاح فروشگاه لینوکس پارسیکس

آدرس
تهران میدان انقلاب خیابان 16 آذر درب دوم دانشگاه تهران دانشکده فنی ساختمان هیدرولیک
طبقه همکف نمایشگاه و کتابفروشی حهاد فنی
ساعت کار:
8 صبح تا 17 بعدازظهر
پنج شنبه و حمعه فروشگاه تعطیل می باشذ.

http://open-document.blogspot.com/2009/ ... st_12.html
itline

Postby alighaemia » Wed Jan 20, 2010 9:59 am

من 1388/10/21 یه پارسیکس amd64 سفارش دادم و با سامان بانک پرداخت کردم . ولی تا الان نوشته منتظر رسیدگی . هنوز تایید هم نشده ... :x
alighaemia

Postby bkashaf » Thu Jan 21, 2010 6:16 am

alighaemia wrote:من 1388/10/21 یه پارسیکس amd64 سفارش دادم و با سامان بانک پرداخت کردم . ولی تا الان نوشته منتظر رسیدگی . هنوز تایید هم نشده ... :x
درود به شما
مشکلاتی داشتیم که نمی نونستیم برای مدتی به سفارشها پاسخ بدیم اما سفارش شما مشخصن دوست عزیز ارسال شد. از صبرو تحمل شما دوست گرامی سپاسگزارم
bkashaf
Developer
Developer

Postby alighaemia » Thu Jan 21, 2010 7:28 am

bkashaf wrote:مشکلاتی داشتیم که نمی نونستیم برای مدتی به سفارشها پاسخ بدیم اما سفارش شما مشخصن دوست عزیز ارسال شد. از صبرو تحمل شما دوست گرامی سپاسگزارم

ممنون ... :wink:
alighaemia

Postby alighaemia » Sat Jan 30, 2010 2:59 pm

bkashaf wrote:
alighaemia wrote:من 1388/10/21 یه پارسیکس amd64 سفارش دادم و با سامان بانک پرداخت کردم . ولی تا الان نوشته منتظر رسیدگی . هنوز تایید هم نشده ... :x
درود به شما
مشکلاتی داشتیم که نمی نونستیم برای مدتی به سفارشها پاسخ بدیم اما سفارش شما مشخصن دوست عزیز ارسال شد. از صبرو تحمل شما دوست گرامی سپاسگزارم

امروز 10 بهمنه و هنوز نرسیده ...
میشه یه توزیحی بدین ؟؟؟
alighaemia

Postby b.tavakkoli » Sat Jan 30, 2010 9:15 pm

bkashaf نوشته:
alighaemia نوشته:
من 1388/10/21 یه پارسیکس amd64 سفارش دادم و با سامان بانک پرداخت کردم . ولی تا الان نوشته منتظر رسیدگی . هنوز تایید هم نشده ... Mad
درود به شما

امروز 10 بهمنه و هنوز نرسیده ...
میشه یه توزیحی بدین ؟؟؟

سلام
شما آدرس کامل پستی + کد پستی ۱۰ رقمی + نام و نام خانوادگی خودتان را برایم پیغام خصوصی کنید تا برایتان یک دیسک پارسیکس ۳.۰آر۰ پیشتاز کنم.
آقای کشاف اگر گفتند که مدتی پیش فرستاده‌اند حتما این کار را انجام داده‌اند. ولی تا جایی که بنده اطلاع دارم ایشان امروز برای مدت کوتاهی به مسافرت رفتند و فکر نکنم بتوانند از اداره پست برایتان پیگری کنند. بنده می‌توانم به شما کمک کنم.

موفق باشید
b.tavakkoli

Postby alighaemia » Sun Jan 31, 2010 11:19 am

b.tavakkoli wrote:سلام
شما آدرس کامل پستی + کد پستی ۱۰ رقمی + نام و نام خانوادگی خودتان را برایم پیغام خصوصی کنید تا برایتان یک دیسک پارسیکس ۳.۰آر۰ پیشتاز کنم.
آقای کشاف اگر گفتند که مدتی پیش فرستاده‌اند حتما این کار را انجام داده‌اند. ولی تا جایی که بنده اطلاع دارم ایشان امروز برای مدت کوتاهی به مسافرت رفتند و فکر نکنم بتوانند از اداره پست برایتان پیگری کنند. بنده می‌توانم به شما کمک کنم.

موفق باشید

من که تا الان صبر کردم .
یه خورده دیگه هم روش تا ایشون بیان ...
alighaemia

Postby bkashaf » Sun Jan 31, 2010 12:32 pm

من که تا الان صبر کردم .
یه خورده دیگه هم روش تا ایشون بیان ...

متاسفانه الان ايران نيستم ... :cry: اما قبل از رفتن برنامه ريزی كردم كه دو نسخه براتون ارسال كنند.
لطف كنید به محض دريافت بسته بنده رو مطلع كنید
bkashaf
Developer
Developer

PreviousNext

Return to General Discussions - Persian