طرح تبلیغات برای پارسیکس 3.0

General discussion forum for Parsix GNU/Linux in Persian.

Moderators: aysabzevar, alan, bkashaf, blix

طرح تبلیغات برای پارسیکس 3.0

Postby kimyagar » Tue Aug 04, 2009 11:58 am

سلام دوستان
می‌خواستم یه پیشنهادی بکنم و اونم اینه که چه خوب می‌شد یک بنر گرافیکی برای انتشار پارسیکس 3.0 مانند آنچه که قبل از آمدن هر نسخه اوبونتو و یا کی‌دی‌ای انجام می‌گیره آماده کنید تا دوستان وبلاگ‌نویس در کنار وبلاگشان بگذارند تا هم کاربران بیشتری متوجه بشوند که بعله! پارسیکس 3.0 بزودی می‌یاد و تبلیغات خوبی هم برای این لینوکس بشه، شاید تعداد بیشتری جذب پارسیکس شدند. توصیه می‌کنم این طرح رو به اونایی که دستی در گرافیک دارند بگیم و یا ایمیل بزنیم، بلکه با کمک اونا بتونیم طرح زیبایی رو درست کنید
من مطمئنم که وبلاگ نویسای ایرانی از این طرح حمایت می‌کنند
منتظر لوگوها و یا بنرهای شما دوستان گرافیست هستم
kimyagar

پاسخ: طرح تیلیغات برای پارسیکس 3.0

Postby bkashaf » Tue Aug 04, 2009 12:35 pm

درود به شما
حق با شما است خیلی خوب میشه تعداد زیادی از دوستان علاقمند چنین کاری کنند. .. تعدادی کار انجام شده داریم هم برای طرح سی دی هم برای قرار دادن تبلیغات و تکمه های کوچک تصویری در وبلاگ ها که می تونید از اینجا، اینجا و اینجا ببینید من مشغول آماده کردن تعدادی طرح جدید هستم که از همین طریق در اختیاز سایرین قرار خواهم داد. در ضمن در این تاپیک هم ما درمورد طرح های سی دی و دی وی صحبت می کنیم اگر پیشنهادی دارید و یا تصور میکنید که باید برای بنرهای تبلیغاتی تاپیک جدایی داشته باشیم توصیه می کنم حتما چنین تاپیکی ایجاد کنید تا دوستان بتوانند در اون به تبادل نظر و اشترک گذاری کارهای هنری بپردازند.
" There is nothing more wonderful in the world than the feeling you get from sharing. and there is no greater happiness than the Warmth you get from loving." _ j.Russell Morrison
bkashaf
Developer
Developer

طرح تیلیغات برای پارسیکس 3.0

Postby aysabzevar » Tue Aug 04, 2009 1:48 pm

بنده هم کاملاً موافقم و استقبال می‌کنم . جدیداً هم که وبلاگ راه انداختم و به دنبال بنر می‌گردم. بنده میشم اولین مشتری‌ش. چی بهتر از پارسیکس؟
آقای کشاف : اگه زودتر یه چیزی آماده بشه می‌شه حتی واسه مجله هم ازش استفاده کرد.
بقیه دوستان : در مورد این مجله‌ای که عرض کردم ان‌شاالله بعداً کاملاً اطلاع رسانی میشه.
aysabzevar
Developer
Developer

Postby itline » Mon Oct 12, 2009 8:35 pm

نسخه 3 در شرف انتشاره کاشکی این بنرها رو زودتر اماده میکردید :(
itline

Postby AmiNimA » Thu Apr 22, 2010 6:14 am

من یه پیشنهادی دارم واسه اینکه پارسیکس یه اسپانسر داشته باشه. به نظرم اگه جدی دنبال کنیدش میتونید یکی از بانک های خصوصی رو اسپانسر خودتون بگیرین. کامپیوتر های اون ها رو به پارسیکس تغییر بدید و بهشون پشتیبانی بدید. در عوض اون ها هم میشن اسپانسر تیم پارسیکس. حالا این یه ایده است که به ذهنم زد.
AmiNimA
Parsix Lover

Postby AmiNimA » Sun Apr 25, 2010 5:13 pm

منظورم میرور کردن نیست. منظورم یه چیزی شبیه کانونیکاله که بشه پشتیبان رسمی پارسیکس و اون رو توی ایران و سایر کشور ها بشناسونه. و بهتر هم هست که با دولت کاری نداشته باشید. این پروژه ی نازنین دولتی نشه خیلی خیلی بهتره.
----
راستی، بهتر نیست به جای اسامی غیر ایرانی که واسه نسخه های پارسیکس انتخاب میکنید یه اسم ایرانی اصیل انتخاب کنید؟!! خب فرانکی چه ربطی به ایران باستان داره که شعار پارسیکسه؟!
مثلا یکی رو بذارید فردوس. یکی رو بذارید رستم! یکی یزدان. یکی سودابه! کوروش! اردشیر... زرتشت...
AmiNimA
Parsix Lover

Re: طرح تبلیغات برای پارسیکس 3.0

Postby DashAli » Wed May 23, 2012 11:26 am

با اسامی ایرانی... این خیلی خوب میشه... :D
یا علی مدد
DashAli

Return to General Discussions - Persian