نصب

Discussions related to Parsix installations, installer program, etc.

Moderators: aysabzevar, alan, bkashaf, blix

نصب

Postby haabasy » Thu Feb 18, 2010 8:01 am

در توزيع اوبونتو روش نصب خاصي موجوده به نام install inside windows در اين روش زماني که سي دي اوبونتو در ويندوز لود ميشه اين پيغام هم ظاهر ميشه و براي شما يک پوشه در درايوي که انتخواب کرديد ايجاد ميکنه و بوتي در کنار بوت ويندوز گويي مثل يک ويندوز ديگه تشکيل ميده و بعد از انجام عمليات در ويندوز با بوت شدن ويندوز در کنار ويندوز قرار ميگيره که فايده اون اينه که ديگه نيازي به شناخت ديگر سيستم عامله نيست و اگر پارسيکس از اين ايده استفاده کنه کار خيلي راحت تر ميشه.
haabasy

پاسخ: نصب

Postby AmiNimA » Sat Feb 20, 2010 11:02 am

من تا حالا ندیدمش، اما این طور که شما میگی احتمالا یه جور مجازی سازی اوبونتو توی ویندوزه. virtualbox رو برای ویندوز بگیرید و پارسیکس رو توی ویندوز نصب کنید.
اصلا من میگم چه معنی داره این کار؟!
AmiNimA
Parsix Lover

Re: پاسخ: نصب

Postby haabasy » Sun Feb 28, 2010 11:09 am

AmiNimA wrote:من تا حالا ندیدمش، اما این طور که شما میگی احتمالا یه جور مجازی سازی اوبونتو توی ویندوزه. virtualbox رو برای ویندوز بگیرید و پارسیکس رو توی ویندوز نصب کنید.

تا نبيني نداني چقدر کارتو راحت ميکنه؟ 8)
haabasy

پاسخ: Re: پاسخ: نصب

Postby seyed » Wed Mar 03, 2010 1:05 am

AmiNimA wrote:من تا حالا ندیدمش، اما این طور که شما میگی احتمالا یه جور مجازی سازی اوبونتو توی ویندوزه. virtualbox رو برای ویندوز بگیرید و پارسیکس رو توی ویندوز نصب کنید.

نیاز به پارتیشن بندی نداره. در واقع یک فایل حجیم به عنوان پارتیشن لینوکس (مجازی) میسازه و یک گزینه به بوت لودر ویندوز اضافه میکنه.
کارایی سیستم فایل کم میشه ولی سازگاریش با ویندوز بی نظیره.
seyed
Parsix Lover

پاسخ: Re: پاسخ: نصب

Postby AmiNimA » Sat Mar 20, 2010 8:58 pm

ملت این قدر دنبال سازگاری با ویندوز نباشید! آقا جان، لینوکس رو برای خودش بخواید. چه اصراریه حالا هر کاری که اون ویندوز میکنه اینم همون کارو بکنه؟!! هزار جور کار دیگه میشه با این کرد.
لینوکس رو برای لینوکس بودنش بخواید و سعی نکنید اونو شبیه چیز دیگه ای بکنید.
AmiNimA
Parsix Lover

Return to Installation - Persian